Antivirüs

ZoneAlarm Free Antivirüs indir

Hemen İndir

ZoneAlarm Free Antivirüs + Firewall 2016 v14.1.048.000 Türkçe indir, Virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve kimlik avı dolandırıcılıklarının tespit edilmesi giderek daha da zorlaşmaktadır. Aygıtınızı korumak istiyorsanız, doğru yazılımı kullandığınızdan emin olmanız gerekir, aksi halde kendinizi bir dizi farklı tehdide maruz bırakabilirsiniz. Zone Alarm Pro Antivirus + Firewall, bilgisayarınızı güvende tutmak için ihtiyacınız olan tüm korumaya sahiptir. ZoneAlarm, Kaspersky lisansına sahip bir virüsten koruma yazılımı kullanır. Virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, botlar ve benzeri pek çok çeşitli tehditleri tespit edip kaldırabilir. Özelleştirilebilir tarama modları, istediğiniz koruma seviyesini ayarlamanızı sağlar. Yazılım, en son tehditler hakkında her zaman güncel olmasını sağlamak için sürekli güncellenen bir veri tabanına gerçek zamanlı erişime sahiptir.

ZoneAlarm Free Antivirüs indir Antivirüs programı ayrıca iki yönlü bir güvenlik duvarı ile birlikte geliyor. Bu, bilgisayarınıza erişmeden önce tehditleri engelleyerek ve cihazınızdaki değerli bilgilere erişmek isteyen bilgisayar korsanlarına karşı ekstra bir koruma katmanı sağlamakta. Güvenlik duvarı, bilgisayar korsanlarına karşı görünmez olmanızı sağlayan ve kötü amaçlı programları derhal kapatan denetimleri öldüren gizli bir mod içeriyor.

Endişelenmeniz gereken tek tehlike virüsler değil. Bilgisayar korsanları, internet kullanıcılarının değerli bilgileri aktarmalarını sağlamak için genellikle kimlik avı saldırıları kullanır. ZoneAlarm Pro Antivirus + Firewall, bu saldırıların gerçekleşmesini engellemek için kimlik avı koruması olan bir Chrome uzantısıyla birlikte gelir. Herhangi bir kişisel bilgiyi girmenize izin vermeden önce güvenli olup olmadığını anlamak için internet sitelerini tarar.

ZoneAlarm Pro Antivirus + Firewall fiyatı, yılda 39,95 $’dan başlamaktadır. Yazılımı birden fazla cihazda kullanmak istiyorsanız, beş cihazda birden kullanmanıza izin veren ayda 59,95 $ olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Satın almadan önce denemek isterseniz 30 günlük ücretsiz deneme sürümü de mevcut. ZoneAlarm ayrıca minimum düzeyde virüs koruması sağlayan ücretsiz bir virüsten koruma programı da sunmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı