Güvenlik

Zemana Antilogger indir

Hemen İndir

Zemana Antilogger v1.9.3.602 Türkçe indir, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara ve keylogger saldırılarına karşı korumanın yeni, güçlü bir yoluna sahiptir. Geleneksel antivirüs programlarının çalışma biçiminde antivirüs imza güncellemelerine ve dosya taramasına güvenmiyoruz. Benzersiz teknolojimiz bilgisayarınızda çalışan kötü amaçlı yazılımları algılar ve kimliğinizi çalmadan veya bilgisayarınıza zarar vermeden önce kapatırız. Zemana AntiLogger, keylogger’lar, SSL bankacı truva atları, casus yazılımlar ve diğer tehditleri ortadan kaldırır.
Zemana Antilogger indir Başka hiçbir kötü amaçlı yazılım koruma yazılımı, bankacılık ve finansal işlemlerinizi Zemana AntiLogger’ın yapabileceği kadar güvenli tutamaz. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin! Simülasyon Test Programlarımızı kendiniz deneyin ve Zemana AntiLogger ile PC’nizin gerçekten ne kadar güvenli olduğunu ve ne kadar güvenli olabileceğini görün.

Zemana AntiLogger, kötü amaçlı yazılım saldırılarını önlemek için virüs imza güncellemelerine ve dosya taramaya dayanan eski moda antivirüs programları gibi bilgisayarınızı yavaşlatmayan yüksek performanslı bir güvenlik programıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı