Converter

Xilisoft Video Converter Ultimate indir

Hemen İndir

Xilisoft Video Converter Ultimate Program indir Çeşitli cep telefonlarında ve tabletlerde oynatmak için DVD’yi 160+ video / ses formatına dönüştürün. Videoyu kırpın / birleştirin / bölün, altyazı, filigran, efektler vb. Ekleyin.

İPhone / iPad / iPod içeriklerini aktarmak, yedeklemek ve yönetmek, videoları dönüştürmek ve çevrimiçi videoları iPhone / iPad / iPod’a indirmek için eksiksiz çözümler.

Xilisoft’un Video Converter Ultimate, ev kullanımı için premium video dönüştürücülerin pahalı tarafındadır, ancak hemen hemen her cihaz veya format, otomatik grafik kartı algılama ve hızlandırma, video düzenleme ve daha fazlası için gelişmiş otomatik profiller alırsınız. Bilgisayarınızda çok fazla video izliyorsanız, iyi bir video dönüştürücü mutlak bir zorunluluktur. Ancak akıllı telefonunuzda veya tabletinizde çok fazla video izliyorsanız veya DVD yapmak istiyorsanız veya daha sonra kullanmak için sürekli olarak video parçalarını kaydediyorsanız, iyi bir video dönüştürücü yeterli değildir. İyi birine ihtiyacın var. Tam özellikli Xilisoft Video Converter Ultimate’ı denemek ücretsizdir, ancak dönüşümler üç dakika ile sınırlıdır, bu da yazılımın nasıl çalıştığını görmek için bol zamanlıdır.

Xilisoft Video Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı