Converter

Xilisoft AVCHD Converter indir

Hemen İndir

Xilisoft AVCHD Converter Dönüştürücü indir Sony, Canon, Panasonic, JVC veya Hitachi AVCHD video kameralar tarafından çekilen AVCHD video kameralar şu anda daha da yaygınlaşıyor. Artık Xilisoft AVCHD Converter ile iPod, iPhone, iPad’inizde AVCHD videolarının keyfini çıkarabilir veya bunları web sitesine yükleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Xilisoft AVCHD Converter, MTS, M2TS, MOD ve HDV formatlarındaki AVCHD videolarını çeşitli multimedya oynatıcılarda iyi oynatmak için en yaygın videolara ve HD videolara dönüştürmek için güçlü ve çok fonksiyonlu bir yazılımdır.

Video Bölümlerini Kırpma
Xilisoft AVCHD Converter, istediğiniz video bölümlerini kırpmanıza ve istediğiniz gibi yeni bir video oluşturmak için bunları birleştirmenize olanak tanır.

Video Çerçevesini
Kırp Oynatma alanını tanımlamak için video çerçevesini kırpın; siyah kenarı, ticari logoyu veya tutmak
istemediğiniz diğer şeyleri çıkarın.

Özel Sanatsal Efektler Ekleyin
Çıkarılan videolara özel sanat efektleri eklemekte özgürsünüz. Videoya tercihinize göre altyazı ekleyin, şık filigranla videonuzu yetkilendirin ve videonuzu etkileyici hale getirmek için Kar Tanesi, Mozaik, Kum, Eski Film ve diğer sanatsal efektleri ekleyin.

Parametre Özelleştirmesi
Çıkış efektlerini ayarlamak için bit hızı, örnekleme hızı, kare hızı, kodek, çözünürlük, kanal vb. Gibi çok çeşitli parametreler sağlanır.

Xilisoft AVCHD Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu