Aksiyon

Wrack Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Wrack Full indir Tek Link - PC Oyunu

Wrack Full indir Tek Link – PC Oyunu Tanıtımı arcade shooter – wrack ! Combo bu bağımlılık tek oyunculu macera zafere ulaşın. Uzun öldürme zincirleri oluştururken sayısız düşmanı öldürün ve onları güçlü zincir bitiricilerle yok edin . Ayrıca Steam Workshop ve Time Attack gibi ekstralar ile ile aksiyon asla bitmek zorunda değil!

Ana Özellikler

  • Kombinasyonlar ve Zincirler – Bir baş belası olun! Canavarları düzinelerce indirin ve bağımlılık yapan dövüş oyunu tarzı öldürme zincirlerini toplayın ve komboları öldürün!
  • Bitiriciler – Yıkıcı zincir bitiricileri serbest bırakmak için öldürme zincirlerinizi kullanın! Düşman gruplarını yok etmek, güçlü düşmanları ve hatta patronları yok etmek için kullanın!
  • Mega Man tarzı Patronlar – Savaş patronları (ve minibosses!) Gibi oyunlar esinlenerek Castlevania ve Mega Man ! Saldırılarından nasıl kaçınılacağını öğrenin ve ardından onları alt edin!
  • Ekstra Modlar – Wrack’in Time Attack ve Score Attack modlarında kendinize, arkadaşlarınıza ve dünyaya karşı yarışın ! En iyi girişleriniz Steam liderlik tablolarına kaydedilir.
  • Steam Atölyesi – Kendi seviyelerinizi veya tam teşekküllü modlarınızı oluşturun! Steam Atölyesi’ni kullanarak başkalarının eserlerini paylaşın veya oynayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı