WordPress Temaları

WordPress Newspaper Teması Full Kurulum

Hemen İndir

Newspaper Teması indir oldukça ilgi gören bir tema, bu yüzden sizler için iyice araştırdım ve buldum hatta demo olarak bile kurdum. Tek tık ile içerisindeki açık demolardan ve Eklentilerden istediğinizi yükleyebilirsiniz. Sitedeki mağaza bölümünde kurulum ücreti karşılığında paylaştığımın aynısıdır, dilerseniz ordan kurulum ücretini ödeyerek, kendi kullandığım profesyonel eklentileride kuruluma ekleyerek sizlere teslim edebilirim.

Gazete, makaleleri ve blog yayınlarını kolaylıkla yazmanıza izin veren bir WordPress temasıdır. Mükemmel destek ve dostça yardım sunuyoruz!

Gazete şablonumuzla harika bir haber sitesi oluşturun. Bu en çok satan tema, blog yazmak için mükemmeldir ve bir haber, gazete, dergi, yayıncılık veya inceleme sitesi için mükemmeldir. YouTube’dan videoları destekler. AMP ve mobil kullanıma hazır. GDPR uyumlu, tema bir kripto para birimi, moda, gıda, yaşam tarzı, modern, kişisel, seyahat, lüks, viral, minimal, minimalist projeler, web geliştirme ve daha fazlası için hızlı, basit ve kullanımı kolaydır.

Instagram, bbPress Forum, BuddyPress ve WooCommerce ile entegre olarak en iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır. Gazete, duyarlı Google Ads ve AdSense’i destekler.

Wordpress Newspaper Teması Full Kurulum

Rar Şifresi: indirK.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı