Converter

Wondershare Video Converter Ultimate indir

Hemen İndir

Wondershare Video Converter Ultimate Dönüştürücü indir Dönüştürme, düzenleme, geliştirme, indirme, yazma, düzenleme, yakalama ve 150’den fazla formatta izleme. Videolarınızın keyfini çıkarmak artık daha kolay. Artık istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Değiştirin, geliştirin, dönüştürün – ne yaparsanız yapın – nihai sonuç, eksik anahtar kareler, yeniden çizim sorunları veya çökmeler olmadan mükemmel kalitede (yüksek tanımlı veya 3D’de bile) olacaktır.

30X Daha Hızlı Video Dönüştürme
Piyasadaki en hızlı çözüm biziz – açık arayla. Kafa kafaya karşılaştırmalar, Video Converter Ultimate’ın rakipleri aşmadığını, onları toz içinde bıraktığını – 30 kat daha hızlı bir hızla ortaya koyuyor. Tek bir klibi dönüştürmek için neden sonsuzluk beklesin ki? Şimdi videolarınızın keyfini çıkarmaya başlayın.

Medyanızı TV’ye Yayınlamak Daha Kolay Olamadı
Hala PC’nizin küçük ekran yapıştırılmış? TV’nizin büyük ekranını evinizin rahatlığında kucaklamanın zamanı geldi. Harici bir sabit sürücüye veya USB kablosuna gerek yoktur. Kablosuz gidelim! Video Converter Ultimate, bir PC’deki medya dosyalarınızı Chromecast (Roku, Apple TV, Xbox 360 veya PS3) gibi medya flamalar aracılığıyla doğrudan akıllı bir TV’ye veya standart bir TV’ye aktarır. PC’niz ve akıllı TV’niz veya medya akış cihazınız aynı ağa bağlı olduğu sürece, Video Converter Ultimate’ın Media Server eklentisi sizin için çalışacaktır. Tüm video ve ses formatları desteklenir.

Wondershare Video Converter Ultimate  indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı