Converter

WonderFox HD Video Converter Factory Pro indir

Hemen İndir

WonderFox HD Video Converter Factory Pro HD Video Dönüştürücü Program indir WonderFox HD Video Converter Factory Pro, video dönüştürme, video kodlama, video düzenleme, video indirme, video kaydı ve daha fazlasına odaklanan hepsi bir arada video işlem yazılımıdır. WonderFox özel video kodlama teknolojisi tarafından desteklenen HD Video Converter Factory Pro, çeşitli HD video dönüştürücülerden farklıdır ve daha yüksek bir çıktı kalitesi sağlar.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, MP4, AVI, MKV, MOV, MPG, MTS, M2TS, H264, DIVX, XVID, MPEG4, WAV, MP3, AC3, AAC, DTS, iPhone’u destekleyen tam formatlı video / ses dönüştürücüdür , Samsung Galaxy, Huawei Mate ve 500+ format ve cihaz. Bu HD dönüştürme yazılımı en yeni kodlayıcı H265 (HEVC) , VP9 ve diğer h-video formatlarını destekler. Çok kanallı HD video, genel video ve ses kodeklerini dönüştürür.

HD Video Converter Factory Pro HD video dönüştürme destekleyen ilk toplu iş bir programdır. WonderFox özel video kodlama teknolojisinin avantajlarından yararlanarak, bu HD video dönüştürücü, rakipleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek çıkış kalitesi vaat ediyor ve geniş bir ön ayar yelpazesi sunuyor, yani videoyu da dahil olmak üzere 7680 * 4320’ye kadar video dönüştürebilirsiniz 3840 * 2160 (4K video dönüştürücü), 2560 * 1440, 1920 * 1080, 1280 * 720 ve herhangi bir çözünürlük.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı