Converter

WonderFox DVD Video Converter indir

Hemen İndir

WonderFox DVD Video Converter Çok Yönlü Dönüştürücü indir WonderFox DVD Video Converter , PC’nize, akıllı TV’lerin yanı sıra iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletinize Disney, Paramount, Sony, vb. Bu destekler 4K UHD Video Dönüşüm yanı sıra istikrarlı, esnek ve süper hızlı online video indirme. En sevdiğiniz DVD’leri kopyalayıp dönüştürmek için birkaç saat geçirdiğiniz zamanlara veda etmek ister misiniz? İşte yolu. Top Rated Tam Özellikli Video ve DVD Converter Windows için!

Hepsi bir arada ev ortamı çözümleri
Dönüşüm için uzun süre beklemek yerine ailenizle birlikte tam bir film gecesinin tadını çıkarmak ister misiniz? WonderFox DVD Video Converter en iyi seçimdir. Kişisel kullanım için satın alınan DVD disk yedekleme, video dönüştürme, çevrimiçi video indirme, mükemmel performans ile film / video düzenleme ve oynatma için tek elden toplam çözüm sağlar.

Dönüşüm hızını 30-50X daha hızlı hale getiren en yeni NVIDIA CUDA, Intel Quick Sync, çok çekirdekli CPU’lar, toplu mod ve benzersiz kodlama teknolojisini destekler. Dahası, daha küçük bir dosya boyutunda daha iyi kalite sunan Değişken Isırma oranını (VBR) benimser.

WonderFox DVD Video Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı