Converter

WonderFox DVD Ripper Pro indir

Hemen İndir

WonderFox DVD Ripper Pro Dönüştürü Program indir WonderFox DVD Ripper, DVD’yi AVI, DVD’den MP4’e, DVD’den MKV’ye, DVD’yi MPG’ye hızlı yedekleme için DVD’ye, DVD’den iPhone 5S’e kadar çok çeşitli ana video ve ses formatlarına dönüştürmek için en iyi çözümü sunar. DVD, Android vb. Ve yeni medya formatları ekleniyor ve destekleniyor.

Video ses kodlaması, bit hızı, kare hızı, en boy oranı, çözünürlük, ses codec bileşeni, ses kanal numarası, örnekleme hızı vb. Açısından çıkış videolarını uyarlamak için parametreleri ince ayarlamak ve ayarlamak için esnek seçenekler sunar. kendi ayarlarınızı herkese uygulayın, ayrıca tüm ayarları tek bir profil olarak da kaydedebilirsiniz.

120 dakikalık bir DVD’yi 0 Kalite Kaybı ile AVI videoya ve MPG’ye daha az zaman ayırmak yaklaşık 20 dakika sürer (sadece 5 ~ 10 dakika). Dahası, DVD’den iPhone 5S’ye, DVD’den iPad Air’e, DVD’den Samsung Galaxy S5’e, Sony, Nokia, BlackBerry, HTC, Xbox, Android cihaz gibi tüm pop taşınabilir cihazlar için optimize edilmiş ön ayarlar ekler.

WonderFox DVD Ripper Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı