CD / DVD

Womble EasySub indir

Hemen İndir

Womble EasySub DVD altyazı düzenleme ve oluşturma aracı indir Çıkan hemen her gişe rekorları kıran TV veya TV şovu İngilizcedir. Muhtemelen herhangi bir şeyi anlamak için sesi açamamanız ya da İngilizce’yi çok iyi bilmemenizdir. Altyazılar günü kurtarır ve bunları oluşturmak zaman alıcı bir işlemdir. Womble EasySub gibi doğru uygulamalar göz önüne alındığında, düzgün yerleşik işlevler nedeniyle bu basit bir etkinlik haline gelebilir.

İlk bakışta uygulama, alanın çoğu önizleme alanı, zaman çizelgesi düzenleyicisi ve içindekiler tarafından kullanılan ortak bir video düzenleyicisine benzer. Bu, özellikle altyazıları ikinciye yerleştirmek ve düzenlemek için düzgün yöntemler sunan zaman çizelgesini kolaylaştırır.

Bununla birlikte, MPG, VOB, DAT, VRO, REC, TS, AVI, MP4, MVB, MPV ve MBS. Bu, açık iletişim kutusu aracılığıyla veya dosyayı ana pencerenin üzerine sürükleyerek yapılır.

Tabii ki, bir çift kulaklık hazırlamanız gerekiyor, çünkü sesi çevirmek için, çevirmek için yerleşik bir algoritma yok. Yapmanız gereken videoyu başlatmak, konuşma bölümlerini dinlemek ve bunlarla karşılaşıldığında duraklamaktır.
Womble EasySub indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı