Aksiyon

Wolfenstein II: The New Colossus Full indir Tek Link Türkçe PC Oyunu

Hemen İndir

Wolfenstein II: The New Colossus Full indir Tek Link Türkçe PC Oyunu

Wolfenstein II: The New Colossus Full indir Tek Link Türkçe PC Oyunu Wolfenstein® II: The New Colossus ™, ödüllü MachineGames stüdyosu tarafından geliştirilen eleştirmenlerce beğenilen Wolfenstein®: The New Order ™ ‘ın merakla beklenen devamıdır.

Sektör lideri id Tech® 6 tarafından hayata geçirilen heyecan verici bir macera olan Wolfenstein® II, oyuncuları kalan en cesur direniş liderlerini işe alma göreviyle Nazi kontrolündeki Amerika’ya gönderiyor. Bu kesin birinci şahıs nişancı oyununda Nazilerle ikonik Amerikan lokasyonlarında savaşın, bir silah cephaneliğini kuşanın ve Nazi askerlerinin lejyonları arasında yolunuzu patlatmak için yeni yetenekler ortaya çıkarın.

Amerika, 1961. Nazi General Deathshead’e suikastiniz kısa ömürlü bir zaferdi. Düşüşe rağmen, Naziler dünya üzerindeki baskılarını sürdürüyor. Siz BJ Blazkowicz, namı diğer “Terror-Billy” direnişin üyesi, Nazi imparatorluğunun belası ve insanlığın özgürlük için son umudusunuz. Eyalete geri dönmek, görünen her Nazi’yi öldürmek ve ikinci Amerikan Devrimi’ni ateşlemek için cesaret, silah ve cesaret sadece sizde var.

Amerikan topraklarında Nazi savaş makinesiyle savaşırken kalp atışlarınızı hızlandıracak bir yolculuğa çıkın. BJ Blazkowicz olarak, Nazi işgalini devirmek için direniş cepleri toplarken ailenizi ve arkadaşlarınızı koruyun, yeni ittifaklar kurun ve sorunlu geçmişinizin şeytanlarıyla yüzleşin.

Seriye yeni bir kişilik düzeyi getiren unutulmaz karakterler tarafından hayata geçirilen bir dünyaya kendinizi bırakın. Arkadaşlarınız ve Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus veya Wyatt gibi özgürlük savaşçıları ile yeniden bir araya gelin ve kötü Frau Engel ve Nazi ordusuna karşı koyarken Horton ve Grace gibi yeni karakterlerle arkadaş olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı