Converter

Wise Video Converter Pro indir

Hemen İndir

Wise Video Converter Pro Dönüştürücü indir, Wise Video Converter Pro, adından da anlaşılacağı gibi, videoları bir formattan diğerine dönüştürecektir. İyi görünümlü bir arayüzden, videonuzu iPhone’unuzda, Surface tabletinizde veya Windows destekli masaüstü makinenizde oynatılmaya hazır hale getirmek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Çok kısa sürede, Wise Video Converter Pro, seçtiğiniz özelliklere göre videoyu dönüştürecektir.

Video dönüştürücü, Windows XP’den Windows 8’e kadar herhangi bir 32 veya 64 bit Windows sürümüne yüklenebilir. Kurulum sihirbazı, yükleme işlemi boyunca size yol gösterecektir; her şey sorunsuz ve hızlı bir şekilde devam edecek.

Uygulamanın karanlık temalı arayüzünün üstünde üç düğme göreceksiniz:
Ana Sayfa – Bir videoyu cep telefonu cihazında, tablet cihazında veya PC cihazında kullanılabilecek şekilde dönüştürmek isteyip istemediğinizi seçin. Bu üç seçenekten birini seçtiğinizde, dönüştürmek istediğiniz videoyu seçmenizi isteyen bir istem görünür.
Dönüştürme – dönüşüm için bir video seçtikten sonra buraya yönlendirileceksiniz. Alternatif olarak, bu düğmeyi seçebilir ve ardından dönüştürmek istediğiniz videoyu arayüze sürükleyip bırakabilirsiniz. Bazı dönüşüm seçeneklerine erişmek için sağ taraftaki dişli çark simgesini tıklayın. Dönüştürülen videoların nerede saklanacağını seçmek için sol alt taraftaki menüyü kullanın.
Tamamlandı – tamamlanan tüm dönüşümler burada sunulur. Dönüştürülen videoyu varsayılan oynatıcınızla oynatabilir, videonun kaydedildiği klasörü açabilir veya videoyu silebilirsiniz.

Wise Video Converter Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı