Wise Registry Cleaner Pro indir, Bu yeni özellik, bir aile tarafından paylaşılan ev bilgisayarları ve halka açık yerlerde genel bilgisayarlar gibi birden fazla kişi tarafından kullanılan bilgisayarlar için idealdir. Yönetici haklarına sahip kişiler, tüm kullanıcıların kayıt defterini bir kerede kolayca tarayabilir ve temizleyebilir. Kayıt defteri sorunlarını taramak ve düzeltmek için her bir hesap altında oturum açmanıza gerek yoktur.

Kayıt Defteri Sorunlarını Düzeltme ve PC Performansınızı Artırma
Windows’u kullandığınızda kayıt defteri büyümeye devam eder, kayıt defterindeki eski öğeler de performansta bozulmaya ve hatta sistem çökmesine neden olur. Wise Registry Cleaner Windows kayıt defterini tarar ve kayıt defterindeki hataları ve kalan öğeleri bulur ve sonra bunları temizler veya dolaştırır. Bu kalan ve bozuk öğeleri Windows kayıt defterindeki düzelterek, sisteminiz daha hızlı ve daha kararlı çalışacaktır.

Pratik Yedekleme / Geri Yükleme Özelliği
Herhangi bir temizlik yapılmadan önce kayıt defteri otomatik olarak yedeklenir. Bazı sistem sorunlarıyla karşılaşmanız durumunda kayıt defterini önceki noktaya geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, PC’nizde herhangi bir büyük sistem veya ağ yapılandırması değişikliği yapmadan önce istediğiniz zaman manuel olarak tam bir kayıt defteri yedeklemesi veya sistem yedeklemesi oluşturabilirsiniz.