Bakım - Temizlik

Wise Game Booster indir

Hemen İndir

Wise Game Booster Oyun hızlandırma programı indir, Wise Game Booster , oyunlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için bilgisayarınızı optimize etmenize yardımcı olan ücretsiz bir PC programıdır.

Wise Game Booster’ı yükledikten sonra, zaten sahip olduğunuz oyunlar için bilgisayarınızı tarayabilirsiniz. Wise Game Booster her oyunu her zaman tanımaz, bu yüzden bir eksik olduğunu fark ederseniz elle kendiniz ekleyebilirsiniz. İstediğiniz her şey eklendiğinde, bunları Wise Game Booster’ın ana ekranından optimize edebilirsiniz.

Wise Game Booster, PC oyunlarınızı oynarken sizi etkileyebilecek sorunları tespit etmeye çalışacaktır. Temel olarak sistemin ve ağın ne kadar hızlı çalıştığının kararlılığı ve hız yönlerine odaklanır.

Potansiyel sorunları tanımladıktan sonra, Wise Game Booster, oyun oynarken PC’nizin çalışmasını optimize etmek için bazı PC hizmetlerini ve işlemlerini devre dışı bırakma imkanı sunar. Benzer şekilde, tüm değişiklikleri tek bir tıklamayla orijinal ayarlarına geri yükleyebilirsiniz.

Wise Game Booster, sistem optimizasyonu söz konusu olduğunda gerçek anlamda hiçbir şekilde yenilikçi değildir. Sadece çabalarına odaklanır ve oyunlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, PC’nizin oyun performansını etkilemesi daha muhtemel olan yönlerini optimize etmeye odaklanabileceğiniz için daha genel programlara göre bir avantaj sağlar.

Wise Game Booster indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı