Bakım - Temizlik

WinZip Registry Optimizer indir

Hemen İndir

WinZip Registry Optimizer Kayıt defteri optimizasyon programı indir, Windows Kayıt Defteri’ni tarar ve sistem performansı için normal parametreleri denemek ve geri yüklemek amacıyla bozuk girdiler veya artık DLL’ler gibi sorunları onarır. Daha az deneyimli olanların bile uğraşabileceği kullanışlı bir dizi seçenek içerir.

Arayüz, birden fazla parçaya bölünmüş sezgisel bir pencere ile temsil edilir. Bir kayıt defteri taraması hemen başlatma sırasında başlar. WinZip Registry Optimizer, sistemle ilgili örn. Uygulama yolları, yazı tipleri, COM ve ActiveX, kullanıcıyla ilişkili örn. Kısayollar, sesler ve başlatma ve kaldırma hataları ile ilgilenir. Bu alanlar tarama için devre dışı bırakılabilir ayarlar varsayılanlara geri yüklenebilir.

Sonuç listesi, hasar seviyesinin yanı sıra her kategoride bulunan toplam sorunları gösterir. Atlanan tüm öğeler, gelecekteki taramalardan yoksaymak için bir hariç tutma listesine kaydedilir. Kapsamlı bir ekran, her bir giriş için anahtar değeri ve problem türünü gösterir. Bu bilgiler daha yakından incelenmek üzere bir XML dosyasına aktarılabilir.

WinZip Registry Optimizer, tek seferlik veya yinelenen tarama zamanlamanın yanı sıra birden çok kullanıcı arayüzü dili içerir. Ayrıca, uygulamayı sistem başlangıcında otomatik olarak çalışacak ve taramaya başlayacak ve kapanışta tepsiye küçülecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Alanı kurtarmak için kayıt defteri parçalanmasını azaltmak da mümkündür ve görevi tamamlamak için sistemin yeniden başlatılması gerekir. Herhangi bir değişiklik yapmadan önce, Windows sorunları yaşamaya başlarsa kayıt defteri yedekleri oluşturabilir ve daha sonra geri yükleyebilirsiniz.

 

WinZip Registry Optimizer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı