Bakım - Temizlik

WinTools.net Premium İndir

Hemen İndir

WinTools.net Premium v19.3 indir, Her komut seçildiğinde sabit nag ekranına rağmen, bu yardımcı program sisteminizi kontrol altında tutma seçenekleri ile birlikte gelir. Kullanıcılara, kullanıcı arabiriminizi ve ağınızı değiştirmek için araçlar ile birlikte bir dosya ve kayıt defteri temizleyici sunar.

Kullanıcılar WinTools.net Ultimate Edition’ın gezinmesi kolay arayüzünü takdir edeceklerdir. Pencerenin sol tarafı boyunca uzanan basit komut düğmeleri ile kısa sürede kapalı ve çalışır durumda olacaksınız. Dosyaları Tara ve Reg Tara düğmeleri hızla şüpheli dosyaları çekti ve tam kullanım denemesi sayesinde, seçilen dosyaları bilgisayarımızdan hızlı bir şekilde kaldırabildik. Dosya parçalama özelliği, bilgisayarımızı özel verilerden kalıcı olarak kurtarmak için son derece iyi çalıştı. Ayrıca arayüzden Kontrol Panelimize erişebiliyor, favorilerimizi yönetebiliyor ve göz atma geçmişini silebiliyorduk.

Program kayıt defteri ve ağ ayarları ile ilgili olduğundan, acemi kullanıcılar için önermiyoruz. Önemli kayıt defteri ve ağ bilgilerini yanlışlıkla silmek çok kolaydır. Ayrıca, her komut çalıştırdığımızda ortaya çıkan nag ekranını takdir etmedik. Ancak 21 günlük deneme sürümünde bile, kullanıcılar WinTools.net Ultimate Edition’ın sistemlerini yönetmek için tek adres olduğunu görecekler.
WinTools.net Premium İndir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı