Dosya Sıkıştırma

WinRAR indir

Hemen İndir

WinRAR Dosya Sıkıştırma Programı indir, Uygulama, disk alanından tasarruf etmek ve daha hızlı dosya paylaşımını sağlamak için küçük arşivler oluşturmayı gerektiren gelişmiş bir sıkıştırma yaklaşımı öneriyor. Ses ve grafik dosyaları kaliteden ödün vermeyen özel bir arşivleme algoritmasından yararlanır.
WinRAR indir Ayrıca, arşivleri birden fazla cihaza yaymak ve diğer bilgisayarlara kolayca aktarmak için çok daha küçük birimlere bölmek de mümkündür, bu da çok büyük dosyaları sıkıştırmaya çalışırken özellikle pratiktir. Kullanılabilir güvenlik araçları, arşivleri parola ile korumak ve isteğe bağlı olarak fazladan bir güvenlik katmanı eklemek için dosya adlarını şifrelemek üzere tasarlanmıştır. Bu arada, uygulamadan arşiv bütünlüğünü doğrulaması ve hasarlı veya bozuk arşivleri onarmaya çalışması istenebilir. Uzman kullanıcılar, tercih edilen sıkıştırma yöntemi, sözlük boyutu, dosya güncelleme modu, kendiliğinden açılan arşivler, veri kaybı durumunda kurtarma kayıtları, arşiv kilitleme, NTFS sembolik ve sabit bağlantıları ve diğer birçok yöne ilişkin ayarları yapılandırabilir.

WinRAR , RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip gibi çok çeşitli formatları destekleyen gelişmiş bir veri sıkıştırma yardımcı programıdır. Arşivleri rahat ve hızlı bir şekilde oluşturmanızı, organize etmenizi ve yönetmenizi sağlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı