Güvenlik

Windows Firewall Control indir

Hemen İndir

Windows Firewall Control v4.9.8.0 indir, Sistem tepsisinde çalışır ve kullanıcının, güvenlik duvarının belirli bir bölümüne giderek zaman kaybetmeden yerel güvenlik duvarını kolayca kontrol etmesini sağlar. Bu, yerel güvenlik duvarını Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista’dan yönetmek için en iyi araçtır. Windows Güvenlik Duvarı Denetimi, yalnızca bir fare tıklamasıyla değiştirilebilen dört filtreleme modu sunar:
Windows Firewall Control indir
Tüm giden bağlantıları engeller. Bu ayar, bilgisayarınıza bağlanma ve bilgisayarınızdan tüm girişimleri engeller. Bir kuralla eşleşmeyen giden bağlantılar engellenir. Yalnızca izin verdiğiniz programlar giden bağlantıları başlatabilir. Bir kuralla eşleşmeyen giden bağlantılara izin verilir. Giden bağlantılar başlatmak istemediğiniz programları engelleyebilirsiniz.

Windows Güvenlik Duvarı Denetimi indir, Windows Güvenlik Duvarı’nın işlevselliğini genişleten ve Windows Güvenlik Duvarı’nın en sık kullanılan seçeneklerine hızlı erişim sağlayan şık bir uygulamadır. Sistem tepsisinde çalışır ve kullanıcının, güvenlik duvarının belirli bir bölümüne giderek zaman kaybetmeden yerel güvenlik duvarını kolayca kontrol etmesini sağlar. Bu, yerel güvenlik duvarını Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, Server 2008, Server 2012’den yönetmek için en iyi araçtır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı