Windows

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 MSDN

Hemen İndir

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 MSDN indir Windows 10 LTSC (uzun vadeli servis kanalı anlamına gelen uzun vadeli servis kanalı) önceki adı Olan Windows 10 LTSB (Uzun Süreli Servis Şubesi), Windows 10’un adından da anlaşılacağı gibi normal indirmelerden daha fazla destek alan bir sürümüdür. LTSC sürümü 10 yıla kadar orijinal Mainstream desteği alır ve 5 yıla kadar genişletilmiş Genişletilmiş Genişletilmiş, SAC kanalının normal Windows 10 sürümünün her sürümü Yarı Yıllık Kanal anlamına gelir, yani yarı yıllık kanal, ya da Altı ay kadar desteklenir 18 aya kadar ve daha sonra yeni bir sürüme yükseltilir.

Microsoft’un standart kullanıcısı olarak Windows 10 LTSC’sini kullanması da olası değildir ve SAC kanalının sürümleri genellikle her yıl iki sürümde (Yarı Yıllık) yayınlanırsa, bu sürümü her yıl güncelleştirir.

Önünüzdeki işletim sistemi diğer benzer işletim sistemlerinin olağan güncelleştirmelerinde yer almayacaktır ve yalnızca Microsoft işletim sisteminin bu sürümündeki güvenlik güncelleştirmeleri indirilebilir. Microsoft bu ürünü özel olarak işyerine getirmek için çaba göstermiştir. Tabii ki, bu ürün çok ilaç, ödeme sistemleri ve bankacılık gibi iş için uygun yanı sıra sanayi tesisleri olduğunu bilmek gerekir ve çok daha iyi performans getirecek. LTSC sürümü sadece Enterprise Edition ile piyasaya sürüldü.

Windows 10 LTSC ürünlerini inceleyerek, bu ürünle daha iyi bir kararlılık göreceğinizi görmek kolaydır. Ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi, bu ürüngüncellemeleri ile ilgili olarak, işletim sisteminizle Özellik Güncelleştirmesi güncelleştirmelerini güncelleştirmek mümkün olmayacaktır ve yalnızca genellikle hata düzeltmeleri ve olası işletim sistemi hataları eşlik eden güvenlik güncelleştirmeleri alırsınız. Ayrıca, çalıştırdığınız ürünün Mağaza, Cortana, Microsoft Edge tarayıcısı ve Takvim, Kamera, Saat, Posta, Para, Müzik, Haberler, OneNote, Spor ve Hava Durumu gibi birçok aracı olmayacağını da belirtmekte fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı