Dosya Sıkıştırma

WinASO Registry Optimizer indir

Hemen İndir

WinASO Registry Optimizer Bilgisayarınızı kullandığınızda Windows kayıt defteriniz her saniye büyüyor! Yazılım, donanım ve sistem ayarlarındaki tüm bilgileri ve değişiklikleri sürekli olarak kaydeder. Zamanla, kayıt defteriniz, PC’nizin performansını ciddi şekilde etkileyen çok sayıda eski, gereksiz ve geçersiz girişler ve kayıt defteri delikleriyle birikecektir.

Ancak kayıt defteri öğelerini düzenlemek ve temizlemek sadece zaman alıcı bir iş değil, aynı zamanda oldukça riskli bir iştir. Kayıt defteri öğelerinin yanlış değiştirilmesi sisteminizin çalışmasını etkileyebilir ve hatta ciddi sistem hasarlarına neden olabilir.

WinASO Registry Optimizer, birkaç basit fare tıklaması ile kayıt defteri sorunlarını güvenli bir şekilde temizlemenizi ve onarmanızı sağlayan gelişmiş bir kayıt defteri temizleyici ve optimize edicidir. Eski bilgileri düzelterek ve Windows Kayıt Defteri’ndeki parametreleri ayarlayarak sisteminizi önemli ölçüde hızlandırır. WinASO Registry Optimizer, eksik sürücü ve disklere erişimin reddedilmesi ve yasadışı olarak değiştirilmiş Internet Explorer sayfaları gibi genel sorunları gidermek için iyi tasarlanmıştır. Sisteminizin güvenliğini sağlamak için bu yazılım üzerinde önemli testler yapılmıştır. Sistem istikrarı hakkında herhangi bir şikayet almadık. Bu arada, WinASO Registry Optimizer Gizlilik Temizleyici, Kısayol Temizleyici, IE Yöneticisi, Sistem Optimize Edici, Veri Kurtarma, Kaldırma Yöneticisi, Güvenlik Güncellemesi vb.

WinASO Registry Optimizer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı