Wild West and Wizards Full indir Tek Link – PC Oyunu Wild West and Wizards, keşif, macera ve ganimetle ilgili yeniden tasarlanmış yeni bir sınırda geçen bir açık dünya RPG’sidir. Daha önce yapılmamış bir Vahşi Batı ortamı yaratmak istedik.

Wild West and Wizards’da benzersiz bir yetenek ağacına sahip bir karakter sınıfı seçer, seviye atlar ve dünyayı kendi hızınızda keşfedersiniz. Bir yön seçin ve iki yüzden fazla ilgi noktası, bir ana hikaye, bilgi, yan görevler, sırlar ve tekrar oynanabilir oyun sonu içeriğiyle büyük bilinmeyene doğru ilerleyin. Kanun kaçaklarıyla yüzleşin, destansı görevlere çıkın, bulmacaları çözün, kasabaları keşfedin, yeni ganimet ve yetenekler kazanın ve Vahşi Batı’ya dağılmış gizemli yerleri ortaya çıkarın.

Ana Özellikler

  • Silah Sapan Sihirbazı Olun – Yeni yetenekler öğrenin, bir dizi benzersiz büyü yapın, destansı silahları yağmalayın ve batıdaki en güçlü sihirbaz olun.
  • Dünyayı Keşfedin – Bir yön seçin ve evler, yerleşim yerleri, haydut kampları, kiliseler, mezarlıklar, mağaralar ve daha fazlası dahil olmak üzere iki yüzden fazla ilgi alanına sahip, yeniden tasarlanmış geniş bir vahşi batıyı keşfedin ! Hepsi görevler, sırlar ve bulmacalarla dolu.
  • Epic Questlere Başlayın – Ödül avlarına çıkın, tonlarca yan görevi keşfedin ve The Wizard Towers’ın sırlarını ortaya çıkarmak için destansı bir ana görevi tamamlayın.
  • Shoot and Loot – Oyun tarzınıza uyan benzersiz istatistiklere sahip tonlarca nadir zırh ve silahı yağmalayın.
  • Karakterinizi Kişiselleştirin – Karakterinizin seviyesini yükseltin ve seçtiğiniz sınıfa özgü yeni yeteneklerin kilidini açın.
  • Salonda Durun – İnsanlarla, görevlerle ve satın alınacak benzersiz eşyalarla dolu kasaba ve yerleşim yerlerini keşfedin.

Lavaboots Studios hakkında

Lavaboots Studios, bir üründen çok bir amaca dayalı olarak kurulmuş küçük bir bağımsız oyun şirketidir. Hiç sana bir his veren bir oyun oynadın mı? Eğer varsa, tam olarak ne hakkında konuştuğumuzu biliyorsunuzdur. Hayatının geri kalanında sana yapışan bir şey. Maceraya ilham veren ve unutulmaz bir yolculuk başlatan dünyalar yaratmak bizim görevimizdir.