Çeşitli Programlar

Watermark Factory 2 Full indir Filigran Ekleme Programı

Hemen İndir

Watermark Factory 2 Full indir Filigran Ekleme Programı

Watermark Factory 2 Full indir Filigran Ekleme Programı Birinin resimlerinizden birini kullanması ve size en azından bunun için kredi vermemesi can sıkıcı olmaktan daha fazlasıdır. Bir görüntüye filigran eklemek, İnternet gibi halka açık yerlere ulaştığında onu bu tür şeylere karşı koruyacaktır. Herhangi bir geleneksel resim düzenleme aracını kullanarak filigran eklemek kolaydır, ancak özellikle korunacak çok sayıda resminiz varsa daha uzun sürecektir. Watermark Factory bu görevi yerine getirme konusunda daha verimlidir. Bu hafif yazılımla kendi filigranlarınızı düzenleyebilir ve istediğiniz yere ve istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz.

İndirme yaklaşık 5 buçuk Mb ve kurulumu çalıştırırken sıra dışı hiçbir şeyle karşılaşmayacaksınız. Kurulum sihirbazı, filigran eklemekle hiçbir ilgisi olmayan herhangi bir araç çubuğu veya diğer uygulamaları yüklemekle sizi rahatsız etmeyecektir.

Arayüzdeki her şey mantıklı bir şekilde yerleştirilmiştir, böylece aradığınızı hızla bulacaksınız. Ana pencerenin sol yarısındaki bir listeye tek tek görüntüleri veya tüm klasörleri ekleyebilirsiniz. Sağ yarıda, seçili bir görüntünün önizlemesine veya filigran seçeneklerine erişmenizi sağlayan iki gezinme sekmesi bulunur. Önizleme sekmesi ayrıca döndürme, kırpma, efekt ekleme ve diğerleri gibi bazı temel seçenekleri içerir.

Metin veya resim filigranları, ikinci sekme altındaki bir listeye ayrı olarak eklenebilir. Listenin altındaki Metin ekle veya Resim ekle düğmesini tıklayın, bir düzenleme penceresi görünecektir. Bir resmin büyük bir önizlemesinin yanı sıra, pencerenin sağ tarafında bazı yararlı seçenekler bulabilirsiniz. Bunlar, filigranı konumlandırmayı, bir opaklık düzeyini ayarlamayı, döndürmeyi ve kabartmayı içerir. Her şey basit düğmelere, onay kutularına veya kaydırıcılara tıklanarak yapılır. Filigran olarak bir görüntü eklerken, bir klasördeki bir resmi veya programın kendi galerisindeki birçok önceden ayarlanmış filigranı seçebilirsiniz.

Bir metin filigranı eklerseniz, düzenleme penceresi önizlemenin altında ek seçenekler içerir. Gerçek metni yazmanın yanı sıra, bu ekstra seçenekler, gölge efektlerini etkinleştirmenize veya metne renkli bir arka plan eklemenize izin verir. Filigranlar oluşturulduktan sonra, bunları eklemek için bir çıkış yolu belirtmek ve ana pencerenin alt tarafındaki büyük bir Oynat düğmesine tıklamak gerekir. Görüntüleri JPG, GIF, BMP, TGA ve PNG’ye de dönüştürebilirsiniz. Filigranlı görüntüleri oluşturmadan önce, Oluştur düğmesinin yanındaki açılır menüden bu biçimlerden birini seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı