Macera

Watch Dogs Full indir Tek Link – PC Oyunu + DLC

Hemen İndir

Watch Dogs Full indir Tek Link - PC Oyunu + DLC

Watch Dogs Full indir Tek Link – PC Oyunu + DLC Tek gereken bir parmağınızın kaydırılmasıdır. Arkadaşlarla bağlantı kuruyoruz. En son cihazları ve teçhizatı satın alıyoruz. Dünyada neler olduğunu öğreniyoruz. Ancak aynı basit kaydırmayla giderek genişleyen bir gölge oluşturduk. Her bağlantıyla, her hareketimizi ve dönüm noktamızı, beğendiğimiz ve beğenmediğimiz her şeyi izleyen dijital bir iz bırakıyoruz. Ve bu sadece insanlar değil. Bugün, tüm büyük şehirler birbirine bağlı. Kentsel altyapılar, karmaşık işletim sistemleri tarafından izlenir ve kontrol edilir.

Watch_Dogs’da bu sistem Merkezi İşletim Sistemi (CTOS) olarak adlandırılır ve şehrin teknolojisinin neredeyse her parçasını kontrol eder ve şehrin tüm sakinleri hakkında önemli bilgileri tutar.

Suç geçmişi şiddetli bir aile trajedisine yol açan parlak bir hacker ve eski bir haydut olan Aiden Pearce olarak oynuyorsunuz. Şimdi ailenize zarar verenlerin peşinde, şehrin ağına bağlı her şeyi manipüle ederek çevrenizdeki herkesi izleyebilecek ve hackleyebileceksiniz. Her yerde mevcut olan güvenlik kameralarına erişin, bir hedefi bulmak için kişisel bilgileri indirin, düşmanı durdurmak için trafik ışıklarını ve toplu taşıma araçlarını kontrol edin … ve daha fazlası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı