Converter

VSO DVD Converter Ultimate indir

Hemen İndir

VSO DVD Converter Ultimate DVD Dönüştürücü Program indir, Bu güçlü ve sezgisel araçla DVD’lerinizi çeşitli biçimlere dönüştürün (örn. MPEG, AVI, MKV, WebM, MP4), klipleri düzenleyin ve projeleri diske yazdırın.

DVD Converter Ultimate , kullanıcıların DVD’lerini MPEG, AVI, MKV, WebM veya MP4 gibi farklı dosya formatlarına veya özellikle videoları uyumlu formatlara kodlamak için oluşturulan diğer önceden ayarlanmış profillere dönüştürmelerine yardımcı olmak olan profesyonel bir yazılım uygulamasıdır. akıllı telefonlar, tabletler, taşınabilir cihazlar ve oyun konsolları.

Dahili tarama işlevini veya “sürükle ve bırak” işlemlerini kullanarak çalışma ortamına öğeler eklemenizi sağlayan temiz ve anlaşılır bir düzen sunar. Videoyu bir diskten, DVD klasöründen veya ISO dosyasından yükleyebilirsiniz.

Dahası, istenen çıktı biçimini seçebilir veya ad ve video kabını (ör. MKV, AVI, MP4) belirterek, video parametrelerini kodek, çözünürlük, boyut, en boy oranı, kare hızı olarak ayarlayarak özel bir format oluşturabilirsiniz. ve maksimum bit hızı, codec’i, kanalları, bit hızını ve örnekleme hızını seçerek ve altyazılar için codec’i seçerek ses işlevlerini değiştirerek.

Ses akışlarını OGG, MP3 veya M4A dosya formatına aktarabileceğinizden, yardımcı programın ses profilleri için de destek sunduğunu belirtmek önemlidir.

DVD Converter Ultimate, klipleri özelleştirmenize yardımcı olmak için zengin özelliklere sahip bir dizi işlevle birlikte gelen dahili bir video düzenleyiciye sahiptir. Videoları yeniden boyutlandırabilir, görüntüleri farklı açılara döndürebilir, video bit hızını değiştirebilir, kontrast, parlaklık, doygunluk ve gama seviyelerini ayarlayabilir, klip kesebilir ve bölümleri ve video başlıklarını düzenleyebilirsiniz.
VSO DVD Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı