Converter

VSO ConvertXtoVideo Ultimate indir

Hemen İndir

VSO ConvertXtoVideo Ultimate Dönüştürücü indir, bireylerin filmlerini bir formattan diğerine dönüştürmelerine yardımcı olmak için birkaç ön ayar desteği ile kullanılabilecek bir yazılım aracıdır. Yükleme işlemi, herhangi bir üçüncü taraf ürünü indirmeyi teklif etmediği için çok uzun sürmez. Bir kez tamamladığınızda, modern ve iyi yapılandırılmış bir arayüzle tanışmaya gelirsiniz. Yüklenen tüm öğeleri görüntüleyebileceğiniz birkaç düğme, birkaç açılır menü ve bir bölmeyi içerir. Hem güç hem de acemi kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşmadan yollarını bulabilirler.

Bu yazılım yardımcı programı, AVI, TIVO, IFO, M2TS, CDG, FLV, SWF, WEBM, MKV, MPEG, MOV, MP4, 3GP, RM, ASF ve XVID dahil olmak üzere içe aktarılan film türlerinin uzun bir listesini destekler. Dışa aktarma söz konusu olduğunda, yaygın olarak kullanılan birçok video uzantısının yanı sıra belirli tabletler, oyun konsolları ve diğer taşınabilir cihazlar için özel olarak oluşturulan ön ayarlardan yararlanabilirsiniz.

DVD veya BD’lerde tüm ayarları yapılandırın ve videoları kaydedin
Bunun yanı sıra, harici ses parçası (AAC, AC3, AIF, APE, FLAC, M4A, MP3, RM, OGG, WEBA vb.) Ve ASS, SRT, SSA, AUB gibi formatları kullanarak altyazı eklemek mümkündür. TXT. Ayarlar panelinden, kod çözme ve kodlama için kullanılacak çekirdek sayısını girmek, işlem önceliğini belirlemek, bir ses kompresörü filtresi kullanmak ve çıktı dosyasının kalitesini kontrol etmek mümkündür.

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra, bilgisayarı kolayca kapanacak veya hazırda bekletme moduna geçecek şekilde ayarlayabilirsiniz ve ayrıca bu programı kullanarak DVD ve BD yazmanın mümkün olduğunu da bilmelisiniz.

VSO ConvertXtoVideo Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı