Converter

VSO ConvertXtoDVD Full İndir

Hemen İndir

VSO ConvertXtoDVD Full İndir – DVD’ye Dönüştürme Programı indir Film dosyalarınızı DVD’ye yazın. Durumu hayal edin: Bilgisayarınızda onlarca video var, ancak küçük bir monitörde izlemek yerine TV’nizde keyfini çıkarmayı tercih edersiniz. Şimdi VSO ConvertXtoDVD ile yapabilirsiniz.

VSO ConvertXtoDVD, herhangi bir ev DVD oynatıcısında izleyebilmeniz için en sevdiğiniz filmleri DVD’ye kaydetmenizi sağlayan kolay bir video dönüştürücü ve yazıcıdır . VSO ConvertXtoDVD, AVI, WMV, MKV, OGM, MPEG ve QuickTime dahil olmak üzere attığınız hemen hemen her formatı işleyebilir , böylece bunları koltuğunuzdan rahatça izleyebilirsiniz.

VSO ConvertXtoDVD yazma ve dönüştürmenin ötesine geçer ve ayrıca DVD menüleri için onlarca hazır şablon sunar, oynatma seçeneklerini değiştirmenizi sağlar ve tüm büyük formatları (SRT, SUB / ID ve SSA) destekleyen son derece özelleştirilebilir bir altyazı editörü içerir . Tek şikayet, tüm bu seçeneklerin VSO ConvertXtoDVD arayüzüne entegre edilmesidir: bunların kullanımı daha kolay hale getirecek ayrı bir pencerede sunulmak yerine hepsi ağaç görünümündedir. Baş günü, gömülü video önizleme penceresi VSO ConvertXtoDVD açısından videoları dönüştürme iyi bir iş yapar aslında it.The kodlayıcı yanan önce videoya bir göz sağlayan çıkış kalitesi dönüşüm alabilir rağmen boyutuna bağlı iken, videonuzun.
VSO ConvertXtoDVD Full İndir

VSO ConvertXtoDVD Full İndir

Yukarıdaki linkten VSO ConvertXtoDVD Full İndir işlemini başlatabilirsiniz. 

VSO ConvertXtoDVD Full İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı