Converter

VSO Blu-ray Converter Ultimate indir

Hemen İndir

VSO Blu-ray Converter Ultimate Blu-ray Dönüştürücü indir, Blu-ray filmlerinizdeki belirli video dosyalarını seçmenizi ve DVD’ye yazabilmeniz için dönüştürmenizi sağlar.

VSO Blu-ray DVD Converter dönüşüm süreci üç basit adım ayrılmıştır: ilk olarak, program Blu-ray sürücünüze taktığınız diskin yapısını okur; daha sonra, en iyi kalite-boyut oranı için dönüştürme ayarlarını yapabilirsiniz; son olarak, VSO Blu-ray DVD Converter seçilen video parçaları dönüştürür ve seçenek işaretlenirse hemen DVD’ye yazmak.

DVD Converter VSO Blu-ray, tüm süreci izlemenizi sağlayan video dönüştürülürken canlı bir önizleme görüntüler. Program ayrıca kolay bölüm navigasyonu için standart bir DVD menüsü eklemenizi sağlar.

Blu-ray video parçalarını ayıklamanın yanı sıra, VSO Blu-ray to DVD Converter sabit sürücünüzdeki bir klasörde depolanan video dosyalarını kullanabilir veya bir ISO görüntü dosyasından okuyabilir. Korumalı dosyalar kullanırsanız, bunları okuyabilmek ve dönüştürmek için AnyDVD HD gibi bir DVD çözücüye ihtiyacınız olabileceğini unutmayın .
VSO Blu-ray Converter Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı