Aksiyon

Vivisector: Beast Within indir Tek Link – Full Oyun

Hemen İndir

Vivisector: Beast Within Oyununu indir Vivisector: Beast Within, Pasifik’teki bir yerlerde ıssız volkanik bir ada olan Soreo’nun bir dizi garip raporunu araştıran bir deniz kuvvetleri ekibi kayboldu. Kurt Robinson ve ekibi, iletişimi yeniden kurmak ve bu raporların ardındaki gerçeğin ne olduğunu bulmak için gönderilir … Adanın ve sakinlerinin tarihi, Kurt Robinson’un rolü gibi, yavaş yavaş ortaya çıkar.

Vivisector: İçerideki Canavarplajları ve ormanları, aktif olmayan bir yanardağın karla kaplı yüksekliklerine kadar otuz tuhaf seviyeleri keşfeden oyunculara sahip olan birinci şahıs nişancıdır. Sırtlarında yıldırım çubukları olan köpeklerden ve metal takviyeli dişlerden Rhino kamyonuna, Ninja benzeri ölümlü savaş tekniklerini kullanan Gepardmen gibi çeşitli yarı ırklara kadar çeşitli mühendislik hayvanlarının gerçek bir ordusuyla yüzleşmek zorunda kalacaklar, veya farklı ağır silah türlerini alan çeşitli Wolfmen türleri.

Vivisector: Beast Within Oyununu – Oyuncu, sırayla, standart bir savaş bıçağı ve Tabancadan makineli tüfekler, plazma tüfekleri ve avuçiçi Howitzer gibi daha gelişmiş silahlara kadar bir cephaneliğe erişir.

Vivisector: Beast Within indir Tek Link - Full Oyun

Vivisector: Beast Within Oyununu – Sistem Gereksinimi:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB

Vivisector: Beast Within Oyununu indir

Yukarıdaki linkten Vivisector: Beast Within Oyununu indir işlemini başlatabilirsiniz.

Vivisector: Beast Within Oyununu indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı