Bakım - Temizlik

Vit Registry Fix Professional indir

Hemen İndir

Vit Registry Fix Professional v12.6.2 Kayıt Defteri düzeltme ve onarma programı indir, Windows kayıt defterinde bulunan sorunları onararak bilgisayarınızın performansını artırmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Programın arayüzü sade ve oldukça sezgisel. Herhangi bir deneyim seviyesindeki bireyler tarafından kullanılabilir.
Vit Registry Fix Professional indir
Bu nedenle, Vit Registry Fix Professional ActiveX ve COM, dosya türleri ve uygulama yolları ile ilgili hataları arayabilir. Ancak geçmiş listesini, başlat menüsünü, yazı tiplerini, yardım dosyalarını, sesleri, kısayolları, başlangıç ​​girdilerini, paylaşılan dosyaları ve kaldırma programlarını da doğrulayabilir. Tarama işi tamamlandığında, kayıt adlarının, parametrelerin ve yolların bir listesini kontrol edebilirsiniz. Sadece kurtulmak istediğiniz sorunu seçin ve Vit Registry Fix Professional’ın geri kalanıyla ilgilenmesine izin verin.

Ayrıca, şirket adlarını, programları ve kayıt defteri bölümlerini görüntülemek ve bazı programların ve son açılan dosyaların geçmiş listelerini kaldırmak için Yazılım bölümüne erişebilirsiniz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı