Anti-Malware

VIPRE Rescue Scanner indir

Hemen İndir

VIPRE Rescue Scanner Full indir, VIPRE Kurtarma Programı tarama ve böylece programları kolayca çalıştırmak edilemez bulaşmış virüslü bilgisayar temiz olacak bir komut satırı aracıdır. VIPRE Rescue Program, kullanıcıdan “ambalajından çıkarma” veya yükleme konumu isteyen, ardından tarayıcıyı başlatan ve derin bir tarama gerçekleştiren kendi kendine ayıklanan yürütülebilir bir dosya (.exe) olarak paketlenmiştir. Kullanıcı programı pencerelerden açarak veya komut satırından başlatabilir.
VIPRE Rescue Scanner indir Virüs tanımları dahildir ve yürütüldüğünde program kendi kendine çalışır. İlk tarama ve sonraki tüm taramalar Rootkit Detection’ı içerir. Dört komut satırı seçeneği vardır, derin bir tarama gerçekleştirin, hızlı bir tarama gerçekleştirin, olayları günlüğe kaydedin ve rootkit’i devre dışı bırakın.

Algılamalar tam VIPRE ile tutarlıdır ve VIPRE Kurtarma Programı, kullanıcının VIPRE yükleyemeyeceği şekilde virüs bulaşmış bir sistemi dezenfekte etmek için tasarlanmıştır. VIPRE Rescue en son motor sürümlerimizi kullanır (bu nedenle rootkit taraması artık 64 bit sistemlerde de çalışmalıdır). Ayrıca, karantinaya alınmayan öğelerin yanı sıra özel taramalar da yapabilir. VIPRE Rescue’da yapılan son değişikliklerin bazılarına kısa bir genel bakış.

Önemli bir değişiklik, tarayıcının günlüğe kaydetme varsayılan olarak etkinken derin bir tarama yapmasıdır (.bat dosyasını çalıştırmadan bile). Bu, bazı komutların da değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir. İşte tüm yeni komutların bir listesi:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı