Aksiyon

Vietnam Black Ops 2 indir Tek Link – Full Türkçe Oyun

Hemen İndir

Vietnam Black Ops 2 Türkçe indir Oyunu Birçok isminden bazıları Vietnam 2’nin gelecekte gerçekleşecek ikinci bir Vietnam Savaşı hakkında olduğuna inanmanıza neden olsa da, aslında gerçek Vietnam Savaşı sırasında ayarlanır. Sahte bir Amerikan Albay Kamboçya ormanının derinliklerinde bir tapınakta kendi krallığını kurmuştur. Emirleriniz onu takip etmek ve öldürmek. Eğer bu size tanıdık geliyorsa, muhtemelen Apocalypse Now’ın konusu olduğu için .

Oyun aynı zamanda diğer kaynaklardan da kaldırıldı. Vietnam 2, ifadenin en kötü anlamında genel bir atıcıdır. Buradaki her şey daha önce yapılmış ve daha iyi yapılmış. 12 seviyede ilerleyeceksiniz ve sonunda hiçbirini hatırlamayacaksınız.

Ortamlar düzgün mülayim. Dev taş kaleleri, kanalizasyonları, açık alanları temsil eden dar vadileri ve Vietcong’un uluslarının sandık tedarikini görünüşte gizlediği çok sayıda tüneli ziyaret edeceksiniz. Bir oyunda görülen en yoğun sisin içinde yer alan birkaç parça var. Ufuk tam anlamıyla önünüzde yaklaşık 4 metre. LithTech motoru grafiklere güç veriyor ve birkaç iyi oyunun arkasındaki render gücü olmasına rağmen, bu kesinlikle onlardan biri değil.

Vietnam Black Ops 2 indir Tek Link - Full Türkçe Oyun

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı