Arcade

Valiant Hearts: The Great War Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Valiant Hearts: The Great War Full indir Tek Link - PC Oyunu

Valiant Hearts: The Great War Full indir Tek Link – PC Oyunu
Bu, parçalanmış bir dünyada çapraz kaderlerin ve kırık bir aşkın hikayesidir.
Hepsi sadık köpek arkadaşlarının ardından siperlerin dehşetinden kurtulmaya çalışacak.
Valiant Hearts’ta, tüm bu karakterlerin yaşamları, oyun boyunca ayrılmaz bir şekilde bir araya getirilir. Savaşın dehşetine karşı insanlıklarını korumalarında birbirlerine yardım ederken, dostluk, sevgi, fedakarlık ve trajedi birbirlerinin başına geliyor.
Ana Özellikler

Animasyonlu bir çizgi roman macerası

Benzersiz bir ton ve sanat tarzıyla sunulan bu duygusal macera oyununda Fransız kırsalının yeşil ormanlarından nemli çukurlara ve karlı tarlalara kadar tarihe geri dönün.

Keşif, aksiyon ve bulmacaların bir karışımı Harekete geçin

ve kahramanlarınızın bulmacaları çözerek veya düşman hatlarından gizlice geçerek Büyük Savaş’ta hayatta kalmalarına yardımcı olun… dokunaklı ve komik bir macera yaşayın.

Bu Yiğit Kalplerin hikayelerini takip edin …

Siperlerin ortasında kaybolun, bu karakterlerin her birini oynayın ve genç bir Alman askerinin aşkını bulmasına yardım edin!

… Ve onların sadık köpek arkadaşı

Güvenilir arkadaşınızın köpek koku alma duyusunun yardımıyla, onu bulmacaları çözmek veya düşmanlardan kaçınmak için dikenli tel engellerden ve kabuk deliklerinden gönderin … Ona güvenin: bu köpek en iyi arkadaşınız olacak!

Büyük Savaşı Yeniden Yaşayın

Bu hayali hikaye sizi, Marne Muharebesi veya Somme Muharebesi gibi Batı Cephesinde tarihi savaşları yeniden gözden geçiren Reims veya Montfaucon gibi ünlü 1. Dünya Savaşı mekanlarına geri götürüyor!

Powered by UbiArt Framework

Valiant Hearts, UbiArt Framework ve sloganı “Hayata Sanatı Getirmek” sloganından en iyi şekilde yararlanıyor. Bu güçlü motor, yaratıcı konseptleri aktarma ve bunları video oyunlarında hayata geçirme yeteneği sağlar.

Ubisoft Montpellier’de kıdemli sanatçılardan oluşan bir ekip

Küçük güzeldir: Beyond Good & Evil ve Peter Jackson’ın King Kong gibi oyunların Ses ve Sanat Yönetmenlerini ve Rayman Origins ve Rayman Legends’daki kilit seviye tasarımcıları içeren küçük ama oldukça yetenekli bir ekip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı