Güvenlik

USB Flash Security indir

Hemen İndir

USB Flash Security v4.1.10.10 indir, USB sürücülerini bir parola ile koruyun USB bellekler hemen hemen her yerde bulunur ve bunları kaybeden ve hassas verileri serbest bırakan birçok insan örneği vardır. USB Flash Security, verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak şifre korumalı bir USB sürücü oluşturur.
USB Flash Security indir USB Flash Security, Japonca geliştirilmiş bir üründür ve sinir bozucu yerlerde garip çevirilerden muzdariptir! Ancak, talimatları çözdükten sonra USB Flash Güvenliği kullanmak o kadar zor değildir. PC’nizde yüklüdür ve çalıştırdığınızda hangi takılı sürücüyü isterseniz koruyabilirsiniz. Korunduktan sonra, USB çubuğunu kullandığınız her yerde, giriş yapmak için bir parola kullanmanız gerekir.

Çok etkilidir, ancak bazı can sıkıcı yan etkileri vardır. Birincisi, kurulum diskinizi siler, yani önce yedeklemeniz gerekir. İkincisi, güvenlik programının yalnızca PC’lerde çalıştığıdır; bu nedenle, yüklediyseniz, bu verilere diğer işletim sistemlerinde erişemezsiniz.

USB Flash Security ayrıca çalıştırmak için yönetici haklarına ihtiyaç duyar, bu da her açmak istediğinizde can sıkıcı bazı kullanıcı değişiklikleri anlamına gelebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı