Güvenlik

USB Block indir

Hemen İndir

Newsoftwares USB Block indir, yetkisiz USB Bağlantı Noktalarını, Harici Diskleri, Flash Diskleri ve çok daha fazlasını kısıtlamanızı sağlayan bir veri sızıntısını önleme yazılımıdır. Bu veri güvenliği yazılımı, güvenmediğiniz tüm güvenilmeyen cihazları sınırlamanıza ve güvenilir cihazları beyaz listeye ekleyerek kullanmanızı sağlar. Bu şekilde dosyalarınızı, klasörlerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, belgelerinizi ve çok daha fazlasını koruyabilirsiniz.
USB Block indir Aynı şekilde, USB Blok, dosyalarınızı ve klasörlerinizi doğrudan CD DVD’lere vb. Yazdırılmaya karşı korur. Bu işlemi USB Block’un yardımıyla kısıtlayabilir ve içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Bu veri sızıntısını önleme yazılımı, kötü amaçlı etkinlikleri bilgisayarınızdan olabildiğince uzak tutmak için yetkisiz ağ bilgisayarlarını, sistem dışı sürücüleri ve çok daha fazlasını engeller! Ofisinizde birden fazla bilgisayar kullanıyorsanız, her bilgisayara USB Bloğu yüklemek güvenli bilgi işlem için biletiniz olabilir!

 

Bu USB engelleme yazılımını ofisinizde kullanın ve önemli dosyalarınızın çalışanlarınız tarafından yasa dışı bir şekilde kopyalanmadığından emin olun. Harici bir cihaz PC’nize her takıldığında, USB Bloğu bir parola ister. Doğru parolayı girerseniz, yazılım size bu sürücüye tam erişim hakkı verir, ancak yanlış parola girerseniz, sürücüdeki dosyaları görüntüleme, kopyalama ve değiştirme izni verilmez. USB Block, yetkisiz tüm sürücüleri, diski ve bağlantı noktalarını kısıtlayan gelişmiş bir USB Engelleme yazılımıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı