Bakım - Temizlik

UPCleaner İndir

Hemen İndir

UPCleaner v0.7.55 Sistem iyileştirme ve hızlandırma programı indir, Artık bildiğinize göre, size UPCleaner’ın bilgisayarınızı tarayabildiğini, depolama alanını boşa harcayan çöp bulabildiğini ve söz konusu çöpleri kaldırabildiğini söylediğimde sürpriz olmayacağından eminim. Yine de şaşırtıcı olan şey, UPCleaner’ın başka birkaç şey yapabilmesidir: performansı artırmak, tarayıcınızı korumak ve internet bağlantınızı test etmek için ince ayarlar yapın. Bir yükleyici indirin, çalıştırın, kurulum sihirbazı tarafından sunulan talimatları izleyin. Bunlar, Microsoft’un Windows işletim sistemini çalıştıran bir bilgisayara uygulama yüklemek için atmanız gereken standart adımlardır. Bunlar ayrıca Windows destekli PC’nize UPCleaner’ı yüklemek için atmanız gereken adımlardır.
UPCleaner İndir
UPCleaner’ın arayüzünde altta 4 düğme vardır:
PC Boost – PC’nizin performansını artıran ince ayarlar uygular, başlangıç ​​ve bilgisayar hızını artırmak için gelişmiş optimizasyonu deneyin.
Temizle – önemsiz dosyaları tarayın ve kaldırın. Bu, Kayıt Defteri öğelerini, tarayıcı gereksiz dosyalarını, kullanım geçmişini ve sistem önemsiz dosyalarını içerir.
Tarayıcı Koruması – varsayılan tarayıcınızı, varsayılan ana sayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu kilitleyin.
İnternet Hız Testi – İnternet bağlantınızın indirme hızını test edin.

Bu arayüzün yanı sıra, UPCleaner masaüstünüze kayan bir pencere koyar. Bu kayan pencere, bilgisayarınızın bellek kullanımını görüntüler ve yüklemeleriniz ve indirmeleriniz hakkında gerçek zamanlı bilgiler sunar. Bu yüzen pencereden bilgisayarınızı temizleyebilir ve internet hızınızı test edebilirsiniz. Yüzen pencere kaplamalar için destek sağlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı