Aksiyon

Unreal 2: The Awakening Special Edition Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Unreal 2: The Awakening Special Edition Full indir Tek Link - PC Oyunu

Unreal 2: The Awakening Special Edition Full indir Tek Link – PC Oyunu Sen, Terran Colonial Authority için bir Mareşal olarak insanlık alanının sınırında devriye gezmekle görevlendirilmiş eski bir denizci olan John Dalton’sun. Beklenmedik bir şekilde, monoton hayatınız ürpertici bir tehlike sinyali ile paramparça olur ve sizi inancın ötesinde bir maceraya sürükler.

Saatinizde ırklar arasında şiddetli kargaşa patlak verdi. Galaksinin kaderini belirleyecek bir çatışmaya girdiğinizde, insanlığın kurtuluş için tek umudusunuz. Uyanışı sadece siz engelleyebilirsiniz.

  • Ortalama Göreviniz Değil – Yıkılmış bir üssü savunan bir denizci ekibine komuta edin. Bir düşman kalesine sızın. Bir uzaylı baskınından kurtulanları kurtarın. Bir dizi zorlu hedefle, önemli bir hedefiniz var – hayatta kalmak. Her şeye hazır olun.
  • Gerçek dışı Grafikler ve Ses – Hayranlık uyandıran grafikler sizi nefes kesici manzaralar ve acımasız aksiyonlarla dolu bir uzaylı dünyasına çekiyor. 3D ses sizi mermi dolu fırtınalar, akıl almaz patlamalar ve yabancı dillerin ürkütücü konuşmalarıyla sarmalar.
  • Zihninizden Oyuna – Kendi Unreal oyun seviyelerinizi oluşturmak için birlikte verilen Unreal Editor yazılımını kullanın. Kendi oyun modlarınızı tasarlayın ve diğerlerine kişisel Unreal Evreninize girmeleri için meydan okuyun.

© 2003, Epic Games, Inc. Tüm hakları saklıdır. Epic, Epic Games, Unreal ve Unreal II, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yerlerdeki Epic Games, Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı