Bakım - Temizlik

Uniblue SystemTweaker indir

Hemen İndir

Uniblue SystemTweaker 2014 uygun ayarı veya Kayıt Defterinizi düzenlemenin potansiyel tehlikesini izlemek için sonsuz Kontrol Paneli uygulamalarına göz atma zahmetine girmeden bir dizi kullanışlı Windows ayarını hızlı bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacak kullanışlı bir araçtır.
Uniblue SystemTweaker indir
Bazı ince ayarlar sizin için tamamen yeni olabilir. Örneğin, bilgisayarınız önyüklendikten sonra, Windows herhangi bir oturum açma komut dosyası tamamlanana kadar masaüstünü yüklemez, ancak SystemTweaker bir tıklamayla bu davranışı kapatabilir ve belki de başlangıç ​​zamanınızı hızlandırabilir.

Ve Windows’un fareyi üzerine getirerek herhangi bir pencereyi otomatik olarak etkinleştirebileceğini biliyor muydunuz? SystemTweaker’ın bir tıklama ile etkinleştirebileceği az bilinen başka bir özellik.

Diğer seçenekler daha tanıdık. Çalıştır komutunu, Sık Kullanılanlar klasörünü, Denetim Masası simgesini ve daha fazlasını eklemek için Başlat menüsünü özelleştirebilirsiniz ve bu ayarları zaten nerede bulacağınızı bilebilirsiniz. Yine de, Başlat Menüsü bölümünde birlikte gruplandırılmış, burada bulmak ve kullanmak daha kolaydır ve Windows’u ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı