Bakım - Temizlik

Uniblue SpeedUpMyPC indir

Hemen İndir

Uniblue SpeedUpMyPC Bilgisayar hızlandırma programı indir, Bilgisayarı en yüksek performansta tutmak zaman alıcı ve karmaşık bir süreç gibi görünebilir. Temizlenecek sonsuz gereksiz dosyalar, ayarlanacak hizmetler, ortadan kaldırılacak başlangıç ​​programları ve optimize edilecek yüzlerce Windows ayarı vardır: nereden başlayacağınızı bilmek zor. Tabii ki, SpeedUpMyPC 2015’ten biraz uzman yardımı alırsınız.

Programı başlatın, Taramayı Başlat’ı tıklatın, hızla ilgili sorunları arayarak ve olası düzeltmeleri önererek PC’niz ve ayarları üzerinde tarar. SpeedUpMyPC 2015’i bir test bilgisayarında denedik ve barizden (Geri Dönüşüm Kutusu’nu temizleyin, geçici dosyaları silin) ​​akıllıya (6 gereksiz başlatma işlemini ve 8 fazla hizmeti devre dışı bırakın) ve ciddi anlamda geeky’e kadar her türlü tavsiyeyi sunduğunu gördük. (DNS Önbellek Boyutunuzu artırarak göz atmanızı hızlandırın).

Bununla birlikte, teknikler hakkında endişelenmenize gerek yok: aslında bu düşük düzeyli ayrıntılar, siz onları aramadığınız sürece görüntülenmez. Tek yapmanız gereken Şimdi Hızlandır düğmesine tıklamak ve SpeedUpMyPC 2015 seçili tüm optimizasyonları birkaç dakika içinde otomatik olarak uygulayacak.

Ve bir bonus olarak, muhtemelen programın üç yeni hızlandırma aracını etkinleştirdiğini göreceksiniz. “Yazılım hızlı başlangıç” Başlat menüsü aracılığıyla uygulamaların başlatılmasını hızlandırmaya yardımcı olur; “Proaktif küçük resim oluşturucu”, ihtiyacınız olan küçük resimleri oluşturarak Explorer gezinme hızlarını artırır; ve “CPU yöneticisi” PC’yi izler ve kaçak programların tüm işlemci sürenizi geçirmesine izin verilmemesini sağlar.

Uniblue SpeedUpMyPC indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı