Driver

Uniblue DriverScanner indir

Hemen İndir

Uniblue DriverScanner Driver Tarama ve Güncelleme Programı indir, Eğer Cihaz Sürücünüzü size önereceğimden otomatik olarak güncellemek istiyorsanız Uniblue DriverScanner kullanın. Aygıt sürücüleriniz şüphesiz PC’nizde çalışan en önemli programlardan bazılarıdır. Bunlardan herhangi birinde hata varsa, bu her türlü soruna yol açabilir: negatif performans, beklenmedik çökmeler, kendiliğinden yeniden başlatmalar, uzun süreli kapanmalar ve çok daha fazlası. O zaman sürücülerinizi güncel tutmak için ödeme yaparsınız ve Uniblue DriverScanner 2018 bunu hızlı bir şekilde ve minimum telaşla yapmanıza yardımcı olabilir.

PC’nize bu değerli sağlık kontrolünü vermek için uygulamayı başlatın ve Taramayı Başlat’a tıklayın. Uniblue DriverScanner 2018, yüklü sürücülerinizin bir listesini ve bunların sürüm numaralarını toplar, bunları en son sürümlerin kişisel veritabanıyla karşılaştırır ve hangi sürücülerin güncellemelerinin olduğunu anlamanıza izin verir.

Yine de bu sadece bir başlangıç. Uygulama güncellemeleri bulmuşsa, hepsini bir tıklamayla (ve yüksek kaliteli performans için paralel olarak) indirecektir. Yüklenmesi de riskli olabilecek ve muhtemelen cihaz kararsızlığına neden olan sürücüler hakkında uyarılırsınız. Ancak her şey mükemmel görünüyorsa, her güncellemeyi sırayla başka bir tıklama ile yükleyebilirsiniz.

Uniblue DriverScanner indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı