Aksiyon

Undead Shadows indir Tek Link – Full Türkçe Oyun

Hemen İndir

Undead Shadows Tek Link indir Undead Shadows, oyuncuları ayak parmaklarında tutan ve hayatta kalma içgüdülerini test eden hızlı tempolu bir aksiyon zombi atıcıdır. Sert kıyamet sonrası dünyada, güneşten güneşe ve hatta daha da kötüsü hiç bitmeyen zombi dalgalarına karşı hayatta kalmanın herhangi bir yolunu arayan bir hayatta kalan kişisiniz.

Sadece 1 dalga daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olmak için silah ve yiyecek ve diğer hayatta kalma eşyalarını arayan şehir ve ülke tarafını araştırabilirsiniz. Çok oyunculu veya yerel bir LAN üzerinden en fazla 3 kişiyle kooperatif için oynayabilirsiniz.

Her seviye, oyunculara hızlı hareket eden zombileri ve güneş battığında size sürünen ölümcül dev örümcekleri savuşturmaya yardımcı olmak için bir dizi silaha erişim sağlar. Kafa patlayan bir av tüfeğinden, yüksek güçlü keskin nişancı tüfeklerine, makineli tüfeklere ve roketatarlara kadar her seferinde orduları biçmek için her şey.

Zombileri öldürdüğünüzde, ateş gücünüzü yükseltmek ve dalgaları yavaşlatmaya yardımcı olmak için savunma yapmak için kullanmanız için para bırakırlar. Her seviyede, oyuncuların zombileri dışarıda tutmak ve oyuncuları biraz daha uzun süre canlı tutmak için blokajlar ve savunmalar oluşturmaları için ahşap ve dikenli tellere erişimi olan bir donanım mağazası bulunmaktadır.

Undead Shadows indir Tek Link - Full Türkçe Oyun

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı