Disk Araçları

UltraDefrag Standard indir

Hemen İndir

UltraDefrag Standard v8.0.0 Türkçe indir, UltraDefrag, Windows için güçlü bir disk birleştiricidir. Bilgisayarınızın performansını hızla artırabilir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca disklerinizi otomatik olarak birleştirebilir, böylece kendinize dikkat etmeniz gerekmez.

Tam optimizasyon, başlangıçta biraz yer açmak için tüm küçük dosyaları ve parçaları diskin sonuna taşır. Ardından, küçük dosya gruplarına erişimi hızlandırmak için bunları kullanıcı tanımlı ölçütlere göre sıralanmış olarak geri taşır. Varsayılan olarak dosyalar yola göre artan sırada sıralanır. Ayrıca FAT dizinleri ve NTFS ana dosya tabloları yukarıda belirtildiği gibi düzeltilir.

Süreci kontrol etmek için birçok seçenek vardır. Örneğin, program anlamsız dosyaları filtreleyebilir ve asla taşımaz, bu da çok zaman kazandırdığı için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca, tüm filtreleri tamamen devre dışı bırakan derin bir işlem seçeneği de mevcuttur. Bu şekilde program diskteki tüm dosyaları işleyecektir. Genellikle disk performansında önemli bir iyileşme olmadan işlem süresini arttırdığı için gerekli değildir, ancak bazı durumlarda çok kullanışlıdır. Örneğin, diske dağılmış çok sayıda küçük boş alan boşluğunuz varsa ve bunları birleştirmek istediğinizde veya yalnızca bölüm küçülmeden önce dosyaları olabildiğince sıkı bir şekilde paketlemek istediğinizde, tam optimizasyonla birleştirilmiş derin eylem seçeneği işi yapacak iyi.

UltraDefrag Standard indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı