TypingMaster Pro Full indir 10 Parmak Klvaye Programı Typing Master 10, benzersiz ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir dokunuşla yazma kursudur. Profesyonel klavyeye adım adım rehberlik etmek için 10 saatin üzerinde özelleştirilmiş egzersizler sağlar. Sonuç olarak yazma hızınız muhtemelen iki katına, hatta üçe katlanacak ve değerli çalışma saatlerinden saatlerce tasarruf edeceksiniz.

Eğitim, her adımda kişisel gelişiminize göre ayarlanır. Typing Master, Zayıf noktalarınızı tespit eder ve kişiselleştirilmiş egzersizlerle bunları ortadan kaldırır. Bu dinamik yaklaşım sayesinde, yeni beceriniz 3 ila 5 saatlik eğitimden sonra harekete geçmeye hazırdır.

Renk kodlu ekran klavyesi, anahtar yerleşimlerini hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur ve QWERTY, QWERTZ, AZERTY, Hindistan vb. Destekler.

Her ders, birkaç yeni tuş sunar ve anahtar alıştırmalardan akıcı yazmaya kadar adım adım alıştırmalar sağlar.

Typing Master, eğitim sırasında fazladan pratik gerektiren sorunlu alanları tespit eder ve onlar için ek özel egzersizler oluşturur.

Typing Master 10, Typing Meter adlı yeni bir Windows widget’ı içerir. Siz çalışırken arka planda yazma alışkanlıklarınızı ölçer ve analiz eder. Görüntülemeniz için temel yazma statik istatistiklerini toplar ve ayrıca sizin için sorunlu olan anahtarları ve sözcükleri algılar.

Yinelenen sorunlar tespit edildiğinde, Typing Meter, bu sorunlu alanları iyileştirmek için kişiye özel egzersizlerle hızlı bir eğitim seansı önerir. Birkaç hafta içinde sizi yavaşlatan ağrı noktalarını ortadan kaldıracaksınız – yazma becerilerinizi mükemmelleştirmek için ne kadar kolay bir yol!