Bakım - Temizlik

TweakNow PowerPack indir

Hemen İndir

TweakNow PowerPack her biri farklı bir amaca ayrılmış on modüle bölünmüş bir sistem temizleyici ve optimize edicidir.

TweakNow PowerPack’te bulunan tüm modüller oldukça açıklayıcıdır ve geçici dosyaları silmekten, disk kullanımını analiz etmek, başlatma uygulamalarını izlemek ve Windows Kayıt Defterini birleştirmek de dahil olmak üzere, yazılımı kaldırmaktan her türlü sistem bakım görevini gerçekleştirmenize izin verir. Bazı modüller biraz fazla basit ve Sistem Bilgileri aracı tarafından oluşturulan raporu – panoya bile kopyalamak – veremezsiniz gerçeğini beğenmedi.

Diğer benzer onarım araçları gibi, TweakNow PowerPack, sistemde herhangi bir değişiklik yapmadan önce yedek kopyalar oluşturmanıza izin verir. Program ayrıca, sanal masaüstleri oluşturmak, belleği optimize etmek veya sistem kapatmayı planlamak için kullanışlı yardımcı programlara sahip çeşitli araçlar sunar.

Son olarak, TweakNow PowerPack, kullanıcı hesaplarının yönetilme şeklini özelleştirebileceğiniz veya Sistem Özellikleri’nde görünen OEM bilgilerini diğer seçeneklerin yanı sıra özelleştirebileceğiniz birkaç gizli Windows ince ayarına da erişmenizi sağlar.

TweakNow PowerPack indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı