Bakım - Temizlik

Tweak-7 indir

Hemen İndir

Tweak-7 Sistem ayarlama ve optimizasyonunun yanı sıra Tweak-7, kayıt defteri temizleme ve birleştirme özellikleri, bir sistem temizleme aracı ve çok daha fazlasını içerir. Windows 7 için masaüstünüzü değiştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır. Ayrıca sisteminizi temizlemek ve optimize etmek için bazı araçlar sunar.
Tweak-7 indir
Programın kullanıcı arayüzü temiz ve sezgiseldir. Uygulamayı başlattığınızda, sistem tepsisinden işletim sisteminizle ilgili sorunları bildiren bir mesaj görüntülenir. Böylece, sistem bilgilerini ve istatistiklerini görüntüleyebilir, sabit disk ayarlarını yapabilirsiniz örn. Sistem kapatıldığında sistem sayfa dosyasını temizleyin, Son Erişim Zaman Damgası nı devre dışı bırakarak NTFS formatlı sürücülerin hızını artırın, Windows Dosya Korumasını devre dışı bırakın.

Ayrıca CPU ve sistem önbelleğini değiştirebilir örn. Sonraki Windows başlangıcı için CPU kontrol yönlendirmesini etkinleştirin, CPU’yu uygulamalar veya arka plan görevleri için optimize edin ve bellek. Ayrıca, sistem başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları yapılandırabilir, sistem otomatik oturum açma ve otomatik kapanma özelliğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve herhangi bir klasörden sanal sürücüler oluşturabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı