Converter

TunesKit M4V Converter indir

Hemen İndir

TunesKit M4V Converter M4V Dönüştürücü Program indir Kayıp 5.1 ses parçaları, herhangi bir oynatmak için korunmuş kayıpsız 5.1 ses parçaları, iTunes M4V kiralama ve satın almalarını ve diğer videoları evrensel MP4, MOV, M4V, MPG, AVI, FLV, MP3, vb. cihaz.

İTunes film kiralama ve satın alma işlemlerini yasal olarak dönüştürme
Apple’ın iTunes filmlerindeki ve TV şovlarındaki kısıtlamalarından sıkıldınız mı? Artık değil! Mac için TunesKit M4V Converter, iTunes sınırlamalarından kurtulmak ve Mac’te hem iTunes M4V kiralamalarını hem de satın alma işlemlerini indirmek için burada. Böylece iTunes kiralamalarını sonsuza kadar tutabilir ve 1080P HD filmler ve TV şovları da dahil olmak üzere iTunes videolarının keyfini çıkarabilirsiniz. mobil cihaz çeşitleri serbestçe.

İTunes filmlerini kayıpsız MP4, M4V’ye dönüştürün
Mac için TunesKit Media Converter, orijinal videolara ve ses parçalarına dokunmadan iTunes filmlerini dönüştürebilir. Yani iTunes M4V videolarının% 100 kayıpsız kalitesini koruyabilir ve korumasız dosyaları MP4 ve M4V formatlarına gönderebilir.

Tüm videoları MP4, M4V, MOV, AVI vb.
En akıllı iTunes dönüştürme araçlarından biri olan TunesKit M4V Converter, Mac için sadece korumalı iTunes M4V’yi korumasız MP4, M4V, AVI, FLV, MOV, MPG veya diğer medya formatlarına dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda orijinal altyazıları (altyazı), Çok dilli sesler, bölüm bilgisi ve 5.1 AC3 ses parçaları çıkış video formatını HD kayıpsız MP4 veya M4V olarak ayarladığınızda.

TunesKit M4V Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı