Converter

TuneMobie Spotify Music Converter indir

Hemen İndir

TuneMobie Spotify Music Converter Spotify Müzik Dönüştürücü indir, Spotify işteyken veya ev bilgisayarında sürekli çalışıyorsa, hareket halindeyken kesinlikle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmak istersiniz. Ya koşu yapıyorsunuz ya da sadece seyahat ediyorsunuz, ses cihazınızdaki veya cep telefonunuzdaki çevrimdışı şarkılar her zaman iyi bir fikirdir. TuneMobie Spotify Music Converter, birkaç dakika içinde Spotify parçalarını indirmek ve dönüştürmek için hızlı bir çözümdür.

Şarkıları sürükleyip bırakarak veya URL ile indirin
Çevrimdışı koleksiyonunuzu tamamlamak için parçaları takmanın iki yolu vardır. İlk olarak, istenen öğeleri doğrudan Spotify masaüstü uygulamasından sürükleyip bırakın, formatı seçin ve işlemin bitmesini bekleyin. İkinci yöntem çevrimiçi uygulama ile ilgilidir ve bir albüm, çalma listesi veya sanatçı sayfasından bir URL gerektirir. Araç çubuğundan Dosya Ekle’yi tıkladıktan sonra bağlantı sol alt alana yapıştırılabilir .

Dönüştürme ile ilgili olarak, bir şarkının orijinal biçimine, seçtiğiniz biçim indirilen biçime denk geliyor, uygulama kekeliyor ve ilerleme kaydedilmiyormuş gibi dikkat etmelisiniz. Ayrıca, bu çakışma ile ilgili olarak,% 0 kilitli dönüşüm durumu dışında sizi bilgilendiren bir uyarı veya işaret yoktur.

TuneMobie Spotify Music Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu