Converter

TuneMobie Apple Music Converter indir

Hemen İndir

TuneMobie Apple Music Converter Apple Müzik Dönüştürücü indir, Apple Music şarkılarını, M4P parçalarını, iTunes M4B sesli kitaplarını, Sesli AA / AAX sesli kitaplarını, M4A ve diğer iTunes destekli formatları iPod Nano, iPod Shuffle, PSP, PS3, PS4, Sony Walkman ve herhangi bir MP3 çalar. TuneMobie Apple Music Converter ayrıca AC3, AIFF, FLAC, AU ve MKA’yı çıkış formatı olarak destekler. Ayrıca iTunes filmlerinden, TV şovlarından, müzik videolarından, Podcast’lerden ve ev videolarından ses çıkarabilirsiniz.
TuneMobie Apple Music Converter, 16 kat daha hızlı dönüşüm hızını destekler ve% 100 ses kalitesi ile bir grup Apple Müzik parçasını dönüştürmenize yardımcı olur. Ayrıca başlık, albüm, sanatçı, tür, resim ve meta veriler gibi tüm kimlik etiketlerini korur, çıktı dosyalarını kimlik etiketlerine ve eğik çizgi, tire, boşluk, alt çizgi vb. Karakterlere göre yeniden adlandırmanıza ve sıralamanıza olanak tanır.
TuneMobie Apple Music Converter kullanımı çok kolaydır, iTunes arşivinin tamamını otomatik olarak yükler ve tüm çalma listelerini sol panelde entegre eder. Ayrıca, şarkıları veya albümleri hızlı bir şekilde bulmak için kullanabileceğiniz yerleşik bir arama kutusu vardır.
TuneMobie Apple Music Converter, en son iTunes sürümünün yanı sıra Windows 7, 8, 8.1 ve Windows 10 ile tamamen uyumludur.
Apple Music şarkılarından dönüştürülen çıkış MP3 veya M4A müzik dosyaları, abonelikten çıkma Apple Music’inizde bile sabit diskinizde kalıcı olarak tutulabilir. En sevdiğiniz Apple Music şarkılarının herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz cihazda keyfini çıkarabilirsiniz.
TuneMobie Apple Music Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı