Güvenlik

TrustPort Internet Security v14 indir

Hemen İndir

TrustPort Internet Security v14.0.5.5273 Türkçe indir, rustPort Internet Security , bilgisayarınızı her türlü virüs saldırısına karşı güvenli ve hazırlıklı tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış etkili ve kapsamlı bir koruma çözümüdür. TrustPort Internet Security indir, uygulamanın ana ekranından ayrı ayrı açılabilen / kapatılabilen ‘OnAccess Tarayıcı’, ‘Uygulama Denetçisi’, ‘Ebeveyn Kilidi’, ‘Web’ veya ‘E-posta Tarayıcısı’ gibi çeşitli koruma işlevleri sağlar. penceresi.

Program, belirli durumlar için çeşitli tarama türleri gerçekleştirmenizi sağlar. Bu nedenle, sisteminizin en önemli alanlarını analiz edecek ve virüslü dosyaları tespit etmeye çalışacak bir ‘Hızlı Tarama’ gerçekleştirebilirsiniz. ‘Çıkarılabilir Diskleri Tara’ özelliğiyle, USB flash sürücülerin içeriğini tehdit oluşturmadığından emin olmak için analiz edebilirsiniz. Diğer tarama araçları arasında ‘Tüm Diskleri Tara’, ‘Yerel Diskleri Tara’, Kayıt Defterini Tara ‘ve’ Seçilen Hedefi Tara ‘işlevleri bulunur.
TrustPort Internet Security v14 indir E-posta Tarayıcısı’ e-posta korumasını ve antispam taramasını etkinleştirmenizi sağlar. TrustPort Internet Security ayrıca, yalnızca belirli koşullarda güvenilir programlardan bağlantılara izin vererek ‘Güvenlik Duvarı’nı gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, her bir uygulamaya ne olacağını elle seçme seçeneğiniz vardır. TrustPort Internet Security’nin ilginç bir özelliği, bir web sitesi listesine erişimi önlemek için ayarlanabilen ‘Ebeveyn Kilidi’ aracıdır. Ayrıca, bu işlevle engellenebilecek ‘Arkadaşlık’, ‘Alışveriş’, ‘Sohbet’, ‘Hacking’ veya ‘Warez’ web siteleri gibi çeşitli gruplar seçebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı