Macera

Tron: Evolution Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Tron: Evolution Full indir Tek Link - PC Oyunu

Tron: Evolution Full indir Tek Link – PC Oyunu Alan Bradley, insanları dijitalleştirmek için teknolojiyi nihayet mükemmelleştirdi ve bu da insanların bir bilgisayarın iç dünyasına girmesine izin verdi. “Ma3a” adlı programı, bir kişinin tüm gen kodunu ve insanları fiziksel ve dijital dünya arasında ileri geri aktarmak için gerekli matematiksel denklemleri depolayacak kadar gelişmiş bir yapay zekaya sahip.

Ancak, fCon Future Control Industries – Alan’ın araştırmasını öğrendi ve şirketi devralmak için harekete geçiyor. Alan gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda, onu bulmak oğlu Jet’e kalmıştır. Jet, bilgisayar dünyasına girmek için babasının teknolojisini kullanır ve babasının ortadan kayboluşunu araştırırken uğursuz bir komplo keşfeder.

Bilgisayar dünyasında dört “ilkel” silahla (disk, çubuk, top ve ağ) karşılaşılır, ancak disk hem hücum hem de savunma amacıyla kullanılabilen tek silahtır. Jet ayrıca hem 1982 filmindeki klasik döngü hem de tasarımcı Syd Mead’in (aynı zamanda orijinal ışık döngüsü tasarımından da sorumlu) yeni bir “deneysel” güncellemesi olan ışık döngülerini de kullanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı